Vestea nopţii despre Elias Charalambous! Unde a fost văzut antrenorul celor de la FCSB. I-a purtat noroc selecţionerului

Vestea nopţii despre Elias Charalambous! S-a aflat unde a fost văzut antrenorul celor de la FCSB. I-a purtat noroc selecţionerului. Antrenorul cipriot al celor de la FCSB a fost văzut pe stadionul rivalei Rapid.

Elias Charalambous, antrenorul celor de la FCSB, a fost văzut la partida dintre România U21 și Albania U21, meci din preliminariile de calificare la EURO 2025.

Vestea nopţii despre Elias Charalambous!

Elias Charalambous a fost în Giulești pentru a-i vedea în acțiune pe Alexandru Pantea și Octavian Popescu, jucătorii săi de la gruparea roș-albastră. Chiar la o zi după această partidă, prima reprezentativă, cea condusă de Edi Iordănescu, va avea de jucat meciul decisiv cu Israel. Tricolorii au nevoie de doar un egal pentru a reuși să se califice la EURO 2024.

Reprezentativa pregătită de Daniel Pancu a dominat complet partida disputată în Giulești. România a deschis scorul în minutul 7, prin Louis Munteanu. Acesta a transformat un penalty obținut tot de el. După doar câteva minute, scorul a devenit 2-0 în favoarea tricolorilor, după golul înscris de Matei Ilie.

Rareș Ilie a dus scorul la 3-0 în minutul 37, cu un șut din interiorul careului. După pauză, tinerii tricolori au continuat spectacolul. Dina Grameni a făcut 4-0. În minutul 85, România a punctat din nou, de această dată prin Danciu, jucătorul celor de la CSU Craiova. Acesta a fost şi scorul final, 5-0 pentru naţionala U 21.