Gică Hagi a rămas mască! Vedeta care a făcut spectacol la meciul cu Rapid. Imaginile bucuriei au devenit virale imediat / Foto

Gică Hagi a rămas mască! O vedetă a făcut spectacol la meciul cu Rapid. Imaginile au devenit virale imediat.

Andreea Bododel este fosta soție a jucătorului Tibi Bălan. Ea a mers la meciul Farul-Rapid, din play-off-ul Superligii, acolo unde a reușit să atragă toate privirile.

Gică Hagi a rămas mască

De altfel, Andreea este o mare fană a „marinarilor”. În minutul 35 al partidei, când scorul era 3-0 pentru Farul, tânăra a început să danseze în tribună. La fel a procedat și după al doilea gol înscris de constănțeni prin Denis Alibec, în minutul 45.

Mai mult, după cel de-al șaptelea marcat de formația ei favorită, Andreea Bododel a postat un mesaj pe Instagram: „Nu plânge, Rapidule!”, a scris aceasta.

Fosta soție a lui Tibi Bălan este celebră pe Instagram, acolo unde își bucură fanii cu imagini incendiare.

„Cică fac ravagii cum făcea cu stângu’ Hagi🤭 Pfoaileiiiiii”, a scris vedeta recent pe Instagram.

Andreea este fostă animatoare. Ea s-a născut în 1989 la Medgidia. Este absolventă a cursurilor de drept de la Universitatea „Ovidius”.

Împreună cu Tibi Bălan, ea are un copil în vârstă de 10 ani. Mariajul celor doi a durat 1 an, iar divorțul s-a produs în 2015.

Frumoasa brunetă este prezentatoare de știri la televiziunea locală Dodo TV.

Fosta dansatoare este impresinată de Louis Munteanu, al cărui tricou îl poartă în mod constant la meciurile formației. De asemenea, aceasta primește frecvent aprecieri de la jucătorii Farului, mai ales de la Denis Alibec.

În trecut, ea s-a mai iubit și cu Liviu Vârciu, Ionel Dănciulescu sau Lucian Becali.