Ștefan Baiaram s-a dezlănțuit! Anunț clar după victoria cu Petrolul: ‘Am vorbit la pauză’ + Obiectivul celor de la CSU Craiova

Ștefan Baiaram s-a dezlănțuit! Anunț clar după victoria cu Petrolul. Fotbalistul a vorbit despre obiectivul oltenilor.

CSU Craiova a câștigat pe terenul celor de la Petrolul, scor 3-2, și își consolidează poziția în clasamentul Superligii. Oltenii sunt pe 4, cu 45 de puncte.

Ștefan Baiaram, anunț clar după victoria cu Petrolul

„Am vorbit la pauză să fim la fel de concentrați. Ne bucurăm că am luat cele trei puncte. Era nomal ca publicul să-i ajute, ei au vrut să câștige, de asta a fost un meci disputat.

(n.r. despre Ivan, penalty ratat) Suntem alături de Andrei, data viitoare va marca.

E departe să ne gândim la campionat. Avem două derby-uri acasă. Apoi când ajungem în play-off o să vedem la ce loc ne gândim.”, a declarat Ștefan Baiaram.