Ivaylo Petev face anunţul serii! Ce l-a scos din minţi pe antrenorul celor de la CSU Craiova: ‘Am greşit multe pase’ + Ce spune despre posibila demitere

Ivaylo Petev face anunţul serii! S-a aflat ce l-a scos din minţi pe antrenorul celor de la CSU Craiova. Oltenii au comis mai multe erori grave în meciul cu FC Botoşani. Au scos un punct, până la urmă, după ce au egalat, norocos, în prelungiri.

Ivaylo Petev şi-a făcut praf propria echipă după FC Botoşani-CSU Craiova 2-2. L-au enervat cumplit erorile din prima repriză.

Ivaylo Petev face anunţul serii!

CSU Craiova se îndepărtează de obiectivul trasat de către patronul Mihai Rotaru. A scos doar un punct norocos pe terenul codaşei FC Botoşani. Asta după ce a egalat în prelungiri prin Koljic.

Antrenorul Ivaylo Petev era extrem de nemulţumit din cauza golurilor încasate de echipa sa în prima repriză. „În prima repriză am primit foarte uşor două goluri şi am greşit foarte multe pase. Echipa noastră nu e deloc bună, în special în apărare. În partea a doua, am jucat bine, am avut ocazii şi am luat doar un punct. În două momente i-am ajutat pe adversari”, a tunat Ivaylo Petev, la finalul meciului, în direct la Digi Sport.

Antrenorul celor de la CSU Craiova nu se teme de demitere, deşi până şi calificarea în play-off este în pericol în acest moment. Titlul este şi mai departe de echipa lui Mihai Rotaru.