Anunţul momentului despre fosta vedetă de la FCSB! Favoritul lui Gigi Becali a făcut totul public. S-a întâmplat imediat după meci / Foto

Anunţul momentului despre fosta vedetă de la FCSB! Favoritul lui Gigi Becali a făcut totul public. S-a întâmplat imediat după meci.

Al-Tai, formația pregătită de Laurenţiu Reghecampf, unde evoluează Andrei Cordea şi Marko Dugandzic, a pierdut meciul de pe teren propriu cu gruparea Al-Nassr, scor 2-1.

Anunţul momentului despre fosta vedetă de la FCSB

Al-Nassr a deschis scorul în minutul 32, grație lui Talisca, iar mai apoi Al-Tai a egalat prin Misidjan, în minutul 79.

În minutul 87, Cristiano Ronaldo a înscris din penalty, portughezul reușind să aducă victoria pentru formația sa.

La finalul partidei, Andrei Cordea, fost fotbalist la FCSB, a făcut schimb de tricouri cu Cristiano Ronaldo. Mai apoi, Cordea a postat și o imagine pe Instagram alături de starul de la Al-Nassr.

În ciuda eșecului suferit în fața celor de la Al-Nassr, Laurenţiu Reghecampf a spus că echipa sa a avut un meci bun.

„Astăzi (n.r. – vineri) am putut marca al doilea gol împotriva lui Al-Nassr în minutele de final. Dar am primit un gol. Asta în ciuda încercării mele de a menține echilibrul echipei și de a nu ne deschide.

Echipa mea a jucat un meci bun și deschis împotriva unei echipe mari de mărimea lui Al-Nassr”, a afirmat Reghecampf, în cadrul unei conferințe de presă.