Ahmed Bani şi-a ieşit din minţi! Cuvinte dure după ce Dinamo a fost egalată în prelungiri: ‘Sunt foarte dezamăgit’ + Ce spune despre evitarea retrogradării

Ahmed Bani şi-a ieşit din minţi! Cuvinte dure după ce Dinamo a fost egalată în prelungiri. Câinii au condus de două ori în faţa celor de la U Cluj, dar au fost egalaţi în prelungiri, scor final 3-3.

”U” Cluj și Dinamo au remizat, scor 3-3, în etapa a 8-a a play-out-ului din Superliga. Ahmed Bani era foarte nervos.

Ahmed Bani şi-a ieşit din minţi!

La finalul meciului cu ”U” Cluj, Ahmed Bani de la Dinamo era la capătul puterilor. Spera la o victorie, dar s-a terminat egal şi câinii nu mai sunt la mâna lor acum. Vrea însă să câştige cu UTA şi speră să prindă măcar barajul.

”În momentul de față, un punct e ca și cum… Nu ne ajută cum ar fi trebuit. Noi ne propuneam să luăm șase puncte. Am dat trei goluri și nu am câștigat. Am jucat contra unei echipe bune.

Am practicat un joc bun. Când dai gol și după două minte iei gol, nu te ajută cu nimic. De câte ori am întors scorul am fost egalați.

Patru sau cinci meciuri în care am luat goluri în minutul 90. Noi trebuia să câștigăm.

Sunt foarte dezamgit. Trebuie să profităm de șansă. Nu vreau să mă gândesc la retrogradare. Noi trebuie să credem în șansă, chiar dacă mai avem 1%”, a spus Ahmed Bani, la finalul meciului, în direct la Digi Sport.