Umilință totală pentru cei de la CFR Cluj! Acuzații dure în direct. Nu au avut nicio șansă cu Rapid

Umilință totală pentru cei de la CFR Cluj! Au apărut acuzații dure în direct. Nu au avut nicio șansă cu Rapid.

Basarab Panduru (53 de ani) a vorbit despre duelul câștigat de Rapid în fața celor de la CFR Cluj, scor 3-1, din etapa a 10-a a Superligii.

Umilință totală pentru cei de la CFR Cluj

Fostul mijlocaș de la Steaua crede că victoria giuleștenilor a fost una meritată, Panduru lăudând formația lui Cristiano Bergodi pentru prestația din meciul cu echipa din Gruia, conform Orange Sport.

„Cred că victoria Rapidului este corectă, meritată. Mi-a plăcut spiritul Rapidului. Ce uşor a ajuns la poartă, cel puţin în repriza a doua.

Până în minutul 60 puteau să marcheze 3-4 goluri. Rrahmani (n.r. – Albion) pare că e din filmul ăsta, dar cred că era mai bine pentru el şi cu Dugandzic lângă el în atac.

Deac nu ştiu ce zice de 3-4 ocazii, că au fost ofsaiduri. Ocazia mare a fost a lui Ioniţă, în 45+2.

Cei de la CFR Cluj nu au făcut ce trebuie, nu au câştigat nicio minge la mijlocul terenului, când trebuiau să dea pase driblau”, a spus Basarab Panduru, potrivit sursei citate.