Mihai Stoica s-a dezlănţuit! Şi-a făcut praf proprii jucători: ‘E grav ce au făcut, nu l-au ascultat pe Dică!’ + Dezvăluiri incredibile din vesiarul vicecampioanei

Managerul general al celor de la FCSB, Mihai Stoica s-a dezlănţuit! Acesta şi-a făcut praf proprii jucători. Totul s-a întâmplat după egalul din Cupa României, scor 2-2, contra celor de la UTA.

Mihai Stoica nu a mai suportat şi a avut o ieşire extrem de dură. După ce a criticat arbitrajul, a venit rândul jucătorilor.

Mihai Stoica s-a dezlănţuit!

Mihai Stoica îi acuză pe jucătorii de la FCSB de cum s-au apărat la ultima fază a meciului cu UTA. Cu 3 oameni mai puțin pe teren, FCSB a cedat în prelungiri la ultima șansă a gazdelor de a egala. La capătul unei faze fixe, Postolachi a înscris din preajma careului mic.

„A fost ceva grav aseară. Dică le-a spus jucătorilor ce trebuie să facă la faza fixă şi unii n-au făcut. Şi am luat gol. Asta a fost grav!”, a precizat MM Stoica la Orange Sport.

Stoica a comentat și o imagine cu Miculescu din prelungirile partidei. Extrema FCSB-ului își chema colegii la presing la 2-2, când trupa lui Dică avea nu mai puțin de 3 jucători eliminați. „Adrenalina îţi joacă feste, e şi bună, dar e şi rea. Cine nu înţelege asta, a pierdut vremea prin fotbal”, a mai spus oficialul vicecampioanei, încercând să-l scuze pe fostul jucător de la UTA.