Mihai Stoica râde de Horaţiu Moldovan! Aroganţă la adresa portarului plecat de la Rapid. Oficialul celor de la FCSB nu s-a mai abţinut

Mihai Stoica râde de Horaţiu Moldovan! Aroganţă la adresa portarului plecat de la Rapid. Oficialul celor de la FCSB nu s-a mai abţinut. Cuvintele dure ale managerului general vor stârni un mare scandal.

Mihai Stoica a dat de pământ cu Horaţiu Moldovan, portarul care a plecat de la Rapid pentru a fi rezervă la Atletico Madrid.

Mihai Stoica râde de Horaţiu Moldovan!

Spaniolii au fost eliminaţi din sferturile de finală ale Champions League de către Borussia Dormund. Mihai Stoica a râs însă de portarul plecat de la Rapid. „Se petrec multe sub ochii lui Horațiu!”, a scris Mihai Stoica pe reţelele de socializare.

Dar aceasta nu a fost singura aroganţă a lui Stoica. „Plus o paradă de excepție la încălzire care a stârnit aplauze pe Westfalenstadion„, a mai scris Mihai Stoica.

Borussia Dortmund s-a calificat în semifinalele Champiosn League, după ce a învins-o spectaculos pe Atletico Madrid cu scorul de 4-2 (2-0), marţi seara, pe teren propriu, în manşa secundă a sferturilor de finală.

Borussia a reuşit să întoarcă scorul după ce Atletico se impusese cu 2-1 în prima manşă. Echipa antrenată de Edin Terzic s-a impus prin golurile marcate de Julian Brandt (34), Ian Maatsen (39), Niclas Fullkrug (71) şi Marcel Sabitzer (74), după ce Atletico egalase la un moment dat prin autogolul lui Mats Hummels (49) şi reuşita lui Angel Correa (64).