Marius Ştefănescu s-a dezlănţuit! Atac dur la propria echipă după meciul cu Farul: ‘Luăm gol mult prea repede’ + Ce le-a transmis colegilor

Marius Ştefănescu s-a dezlănţuit! Atac dur la propria echipă după meciul cu Farul. Cei de la Sepsi au pierdut şi în faţa celor de la Farul, scor 1-2. Jucătorul covăsnenilor s-a enervat după golul luat foarte repede, din penalty.

Marius Ştefănescu s-a enervat crunt. După Farul-Sepsi 2-1 acesta nu s-a mai abţinut. A spus ce l-a scos din sărite.

Marius Ştefănescu s-a dezlănţuit!

„Am întâlnit o echipă bună. Noi nu suntem într-o perioadă bună. Nu ştiu ce să spun. Nu vreau să spun prea multe, dar meciul următor să-l câştigăm. O execuţie fantastică, dar am vrut să centrez şi a ieşit un gol frumos. Îl dedic soţiei mele. Luăm gol mult prea repede, după 2-3 minute. Este greu apoi să revii în joc. Am egalat înainte de pauză. Am egalat bine. Apoi am încercat, dar atât s-a putut în seara asta. . „, a spus Marius Ştefănescu, la finalul meciului, în direct la Digi Sport.

Mai mult, Marius Ştefănescu a spus clar. După înfrângerile cu CSU Craiova, FCSB şi Sepsi jucătorul covâsnenilor a spus clar. Cele 3 echipe sunt mai bune ca Sepsi. „Nu ne dorim să pierdem niciun joc, dar sunt echipe mai valoroase ca noi. Am început bine sezonul, dar nu am avut constanţă în rezultate, 3-4 jucători lipsă. Nu găsesc alibiuri, dar ăsta este adevărul”, a mai spus jucătorul lui Sepsi, conform sursei citate