Mario Camora face anunţul serii! Dezvăluiri după victoria contra celor de la FC Voluntari: ‘Am primit un gol foarte uşor’ + Obiectiv clar al echipei din Gruia

Mario Camora face anunţul serii! Dezvăluiri după victoria contra celor de la FC Voluntari. Căpitanul echipei din Gruia este foarte supărat că echipa sa a primit gol în acest meci. Totuşi, laudă faptul că oamenii din atac au marcat de 4 ori.

Mario Camora recunoaşte că CFR Cluj s-a schimbat enorm cu Andrea Mandorlini antrenor. Marchează mai mult, dar şi primeşte goluri.

Mario Camora face anunţul serii!

„Un meci foarte greu. Am început bine, am avut ocazii şi nu am putut marca. Am primit un gol foarte uşor. Echipa a avut o reacţie bună şi am intrat cu avantaj la pauza. Apoi, în repriza a doua am dominat total. Încercăm să ne apărăm cât mai bine, dar jucăm mai deschis. Să lucrăm”, a spus Mario Camora, la finalul meciului, în direct la Digisport.

Căpitanul celor de la CFR Cluj îşi avertizează colegii. Urmează o perioadă extrem de importantă pentru echipa din Gruia care vrea să câştige campionatul după un an de pauză. Camora se bucură că echipa sa este lider în Superliga, chiar dacă FCSB are, momentan, două meciuri în minus. „Avem 3-4 luni de muncă. Să ne adaptăm cât mai bine. Ne bucurăm că suntem pe primul loc”, a mai spus căpitanul celor de la CFR Cluj, conform sursei citate.