Cine este femeia care i-a sucit minţile vedetei din Superliga! Mesaj în direct pentru partenera sa. I-a dedicat imediat golul / Foto

Marius Ștefănescu a marcat în poarta campioanei și i-a dedicat golul partenerei sale.

Jucătorul covăsnenilor a restabilit egalitatea în prelungirile primei reprize cu Farul. Echipa condusă de Gică Hagi a revenit și a câștigat, scor 2-1.

Marius Ștefănescu, mesaj în direct pentru iubita sa

Marius Ștefănescu a fost eroul covăsnenilor. A marcat un gol spectaculos în meciul cu Farul, fiind la a doua reușită în acest sezon.

Fotbalistul i-a dedicat golul celei care îi este alături. Marius și Ileana au o relație de mai mulți ani, iar în această vară fotbalistul a cerut-o de nevastă.

”Am întâlnit o echipă bună, noi nu suntem într-o perioadă bună. Suntem la cald, nu vreau să vorbesc prea multe, dar sperăm să câștigăm meciul următor. O execuție fantastică, dar cum le-am zis și colegilor, am vrut să centrez și a ieșit un gol frumos. I-am dedicat golul soției mele.

Luăm gol mult prea repede, e greu după aia să revii în joc. Am egalat bine, dar, după aceea, am încercat, dar atât s-a putut în această seară. E clar că nu ne dorim să pierdem niciun joc, dar sunt echipe valoroase, probabil mai valoroase decât noi.

Am început bine sezonul, dar nu am avut constanță în rezultate, jucători lipsă și se vede”, a declarat Marius Ștefănescu