Soţia lui Leo Messi a comis-o grav! Imagini virale cu Antonela Roccuzzo. Ce a putut să facă imediat după meci / Video

Soţia lui Leo Messi a comis-o grav! Au apărut imagini virale cu Antonela Roccuzzo. S-a aflat ce a putut să facă imediat după meci.

Pe 24 august, formația Inter Miami a reușit să se califice în finala Cupei US Open, după duelul cu Cincinnati, scor 5-4 în urma loviturilor de departajare.

Messi a dat o pasă decisivă la golul înscris de Leonardo Campana, iar mai apoi, în prelungiri, argentinianul a pasat din nou pentru Campana.

Soţia lui Leo Messi a comis-o grav

La loviturile de departajare, Cincinnati a ratat execuția cu numărul 5, ce i-a aparținut lui Nick Hagglund, astfel că Inter Miami s-a calificat în finala Cupei US Open.

La finalul meciului, soția lui Leo Messi, Antonela Roccuzzo, a făcut o gafă de proporții.

Aceasta l-a confundat pe Messi cu un alt jucător, ea fiind la un pas de a-l săruta pe Jordi Alba, fost coechipier al argentinianului la FC Barcelona.

Leo Messi a debutat cu un gol în MLS

Duminică, 27 august, formația campionului mondial a câștigat cu New York Red Bulls, scor 2-0.

Messi a fost introdus pe teren în minutul 60. El a reușit să marcheze un gol cu latul, asta cu doar câteva minute înainte de finalul partidei.

De altfel, acesta a fost cel de-al doilea gol marcat de argentinian pentru Inter Miami. Primul a fost înscris în Leagues Cup, competiție câștigată de formația lui Leo Messi.