Probleme mari pentru Mirel Rădoi! Echipa antrenorului român a încasat-o din nou. Ce s-a întâmplat în derby-ul românesc

Probleme mari pentru Mirel Rădoi! Echipa antrenorului român a încasat-o din nou. S-a aflat ce s-a întâmplat în derby-ul românesc. Meciuri pe muchie de cuţit în campionatul din Emiratele Arabe Unite.

Mirel Rădoi a încasat-o grav. Echipa românului a pierdut un meci foarte important în campionatul intern din Elitarele Arabe Unite.

Probleme mari pentru Mirel Rădoi

Formaţia Al Sharjah, antrenată de Cosmin Olăroiu, a remizat, duminică, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa lui Daniel Isăilă, Ajman. Acesta a fost un meci dn etapa a 12-a a campionatului Emiratelor Arabe Unite.

Ajman a deschis scorul prin Madan, în minutul 6, iar pentru Sharjah a egalat Fahad, în minutul 22. Tot duminică, echipa lui Mirel Rădoi, Al Bataeh, a fost învinsă acasă de Al Ain, scor 3-1. În clasament, Al Sharjah ocupă locul 4, cu 22 de puncte, Al Bataeh este pe 7, cu 16 puncte, iar Ajman este pe 11, cu 11 puncte.