Nebunie totală! A prezis câștigătoarea Euro, iar acum ne zice cine câștigă Campionatul Mondial: ‘Eu călătoresc în timp’. Video

Un celebru influencer pe TikTok susține că este călător în timp și prezice câștigătoarea Campionatului Mondial.

Anul trecut @worldcuptimetraveller a prezis că Anglia va pierde în fața Italiei în finala Euro 2020. El făcuse predicția înaintea Campionatului European.

Imagini cu Brazilia sărbătorind trofeul

La Campionatul Mondial, utilizatorul a postat imagini cu Brazilia bucurându-se pentru câștigarea Campionatului Mondial.

Acesta a postat un filmuleț cu bucuria de final a brazilienilor, dar și scorul corect al finalei Mondialului.

Grafica și imaginilesunt exact același cu cele pe care le-am văzut în transmisiunile în direct de până acum în cadrul turneului.

Călătorul în timp susține că Richarlison și Marquinhos au fost marcatorii pentru echipa lui Tite, iar Antoine Griezmann a fost marcatorul pentru Franța,  conform publicației „Sport Bible“.

Videoclipul a fost subtitrat: „Brazilia tocmai a învins Franța în finala Cupei Mondiale din 2022. Sunt un călător în timp. Vă ajut ca anul trecut”.

Este aproape imposibil de crezut că celebrul TikTok-er chiar călătorește în timp, dar predicțiile sale sunt extrem de interesante.

De altfel, pe rețelele de socializare oamenii susțin că imaginile ar fi din alt meci al Braziliei, deși pe grafică se vede Brazilia vs Franța.

Conform caselor de pariuri, Brazilia și Franța sunt marile favorite la câștigarea trofeului Cupei Mondiale din Qatar.

@worldcuptimetraveller helping you out like last year #worldcup #wm #wc #wc2022 #qatar #qatar2022 #football #timetravel #timetraveler #brazil #france ♬ Back in Time x Hung Up – worldcup time traveller

Brazilia și Franța sunt în optimi la Mondial

Selecţionata Braziliei s-a calificat în optimile de finală ale Cupei Mondiale de fotbal din Qatar, după ce a învins echipa Elveţiei cu scorul de 1-0 (0-0), luni seara, pe Stadium 974 din Doha, într-un meci din Grupa G.

Selecao a câştigat meritat, prin golul lui Casemiro (83), un meci pe care l-a controlat de la un capăt la altul.

Ultimele partide din grupă vor avea loc pe 2 decembrie, dar Brazilia este deja calificată în optimi.

Franța are deja 6 puncte și este calificată în optimile competiției. Totuși, Franța mai are de jucat un meci împotriva Tunisiei.