Vestea momentului despre Laurențiu Reghecampf! Ce a făcut noua echipă a antrenorului român. Urmează un nou duel crucial

Vestea momentului despre Laurențiu Reghecampf! Ce a făcut noua echipă a antrenorului român, în cadrul ultimei etape a campionatului saudit. Urmează un nou duel crucial. Trupa tehnicianul român, Al-Tai, este în revenire de formă.

Laurențiu Reghecampf, discurs războinic înaintea partidei cu Al-Hilal! Tehnicianul vrea să obțină victoria din duelul cu fosta sa echipă.

Vestea momentului despre Laurențiu Reghecampf!

Al-Tai se va duela cu Al-Hilal pe data de 8 decembrie, de la ora 17.00! Laurențiu Reghecampf a pregătit Al-Hilal în perioada mai 2014 – februarie 2015. Tehnicianul român a prefațat duelul dintre cele două formații și a dezvoltat o tactică prin care este sigur că va fura cele trei puncte de sub nasul adversarei.

„Toată lumea îmi cunoaște sentimentele mele față de fosta mea echipă, Al-Hilal, care cred că este cea mai puternică din ligă. Tocmai de aceea trebuie să recuperăm accidentații și prezența mentală pentru următoarea confruntare!”, a spus Reghecampf.

Reghecampf Jr., debut la seniori: ”Cea mai mândră mamă!”

Reghecampf Junior a bifat primele sale minute, la seniori, în cadrul partidei Olimpic Snagov cu ACS LPS HD Clinceni, scor 5-1, în etapa #15 din Liga 4.

Anamaria Prodan a transmis un mesaj în vederea reușitei fiului său.

”1 DECEMBRIE 2023. Zi pe care eu, ca mamă, nu o voi uita vreodată! Debutul băiatului meu LAURENȚIU REGHECAMPF JR (15 ani), în Liga a 4-a, în etapa cu nr. 15, sezon 2023/2024, în minutul 82, meciul ACS Olimpic Snagov – ACS LPS HD Clinceni. TE IUBESC, PRINȚUL VIEȚII MELE! SUNT CEA MAI MÂNDRĂ MAMA DIN UNIVERS!”, a transmis Anamaria Prodan, pe Instagram.

Olimpic Snagov este ocupanta poziției secunde în campionat, cu 36 de puncte, la egalitate cu liderul CSL Ștefănești.