Ştefan Baiaram a recunoscut! CSU Craiova a jucat prost în prima repriză cu CFR Cluj: ‘Am făcut multe greşeli personale’ + Ce spune despre lupta la titlu din Superliga

Ştefan Baiaram a recunoscut! CSU Craiova a jucat prost în prima repriză cu CFR Cluj. Chiar şi aşa, oamenii lui Ivaylo Petev au dat lovitura în Gruia. Au câştigat cu 2-1 pe terenul celor de la CFR Cluj şi au urcat pe locul 2 în Superliga.

Ştefan Baiaram era însă în culmea fericirii. Spune că au fost 3 puncte uriaşe pentru cei de la CSU Craiova, în disputa cu CFR Cluj.

Ştefan Baiaram a recunoscut!

Ştefan Baiaram recunoaşte greşelile din prima repriză, dar spune că victoria este una uriaşă. Chiar dacă CSU Craiova a urcat pe locul secund, jucătorul oaspeţilor recunoaşte că locul 1 este departe în acest moment.

„Este o victorie foarte importantă. Începem cu dreptul play-off-ul. Asta chiar dacă prima repriză am jucat foarte slab. Nu am fost în meci prima repriză, am făcut multe greşeli personale. Muncesc în fiecare zi şi sper să urc cât mai mult. Momentan, suntem departe de locul 1. Nu ne gândim la locul 1. E devreme, mai sunt 9 meciuri şi se joacă”, a spus jucătorul celor de la CSU Craiova, la finalul meciului, în direct la Digi Sport.