Scandal uriaş în direct! I-a făcut praf pe cei de la FCSB după ultima victorie. Cuvinte dure la adresa liderului din Superliga

Scandal uriaş în direct! I-a făcut praf pe cei de la FCSB după ultima victorie. Cuvinte dure la adresa liderului din Superliga. Fostul mare fotbalist nu a mai ținut cont de nimic.

Chiar dacă FCSB s-a impus în fața echipei din Sfântul Gheorghe cu scorul de 1-0, în meciul din etapa cu numărul 25, Basarab Panduru a criticat grav jocul celor două echipe.

Scandal uriaş în direct! I-a făcut praf pe cei de la FCSB după ultima victorie

Fostul internațional nu înțelege ce s-a întâmplat cu cele două echipe care au părut stoarse de energie la meciul de duminică, mai ales după pauză, când băieții s-au întors de la vestiare într-o situație jalnică.

„Analizăm operația, dacă a ieșit bine. Din punctul ăsta de vedere, sunt 3 puncte. Prima repriză a fost cât de cât, niște ocazii mari. Părea un meci ok. În repriza a doua a fost un chin, o jale și ce mai vreți voi.

Ce schimbări? A ieșit Coman și atât… Miculescu oricum nu era titular. Nici nu poți defini cum a arătat FCSB în repriza a doua. Am înțeles că au vrut să țină de rezultat. Dar să nu dai o pasă, o fentă, nimic?

Ce frumos a jucat Sepsi, mă? Nici nu știu ce a vrut echipa aia. Sepsi cred că face antrenamente fără poartă! Poate poarta le-o bagă prin iunie”, a spus Basarab Panduru la orangesport.ro.

„Nu a jucat nimeni atât de prost”

„Nu a jucat nimeni atât de prost cum a jucat FCSB azi. La Rapid mai vezi o pasă, mai vezi un dribling. Nu e nimeni pe lângă Luis Phelipe și trage… nu vezi la nimeni așa ceva. Rapid s-a apărat, antrenorul face schimbări! Așa ceva n-ai văzut ca în repriza a doua de azi. Ai văzut niște jucători…. n-aș vrea să mă grăbesc cu Luis Phelipe. Îl las pe Gigi”, a mai declarat Basarab Panduru.