Nicuşor Bancu s-a enervat cumplit! Atac devastator la adresa propriei echipe: ‘Oferim cadouri adversarilor’ + Ce obiectiv au cei de la CSU Craiova

Nicuşor Bancu s-a enervat cumplit! Atac devastator la adresa propriei echipe. Căpitanul celor de la CSU Craiova era extrem de supărat după 2-2 cu FC Botoşani. Oaspeţii au egalat, norocos, în prelungirile meciului.

Nicuşor Bancu şi-a făcut praf colegii pentru golurile primite la Botoşani. Au fost greşeli de judeţ în echipa lui Ivaylo Petev.

Nicuşor Bancu s-a enervat cumplit!

„Suntem dezamăgiţi că nu am câştigat. Am luat două goluri uşoare. Facem greşeli meci de meci. Repriza a doua am avut altă atitudine. Dacă marcam mai devreme am fi câştigat. adversarilor le oferim cadou în fiecare meci”, a tunat Nicuşor Bancu, la finalul meciului, în direct la Digi Sport.

Căpitanul celor de la CSU Craiova şi-a contrazis din nou patronul. Deşi Mihai Rotaru a spus că obiectivul echipei este podiumul, Bancu a spus altceva. Fundaşul stânga vrea doar ca CSU Craiova să reuşească să se califice în play-off. „În acest moment, nu ne gândim la podium. ne gândim doar să ne calificăm în play-off”, a mai spus Bancu, conform sursei citate