Mihai Stoica s-a enervat cumplit! Atac devastator la adresa arbitrajului. Ce l-a enervat pe oficialul de la FCSB

Mihai Stoica s-a enervat cumplit! Atac devastator la adresa arbitrajului. S-a aflat ce l-a enervat pe oficialul de la FCSB la meciul de 0-0 din deplasare cu Universitatea Cluj.

Oficialul echipei a postat un mesajul după ce liderul din Superliga a plecat de la Cluj cu doar un punct.

Mihai Stoica s-a enervat cumplit!

Au existat din nou erori de arbitraj, la meciul dintre FCSB-U Cluj. În minutul 20 al partidei, Roger ar fi trebuit să primească roșu și să fie eliminat după un fault la Octavian Popescu, iar acest lucru a fost spus de Mihai Stoica pe contul său oficial de Facebook.

„De ce oamenii care pretind că susțin această echipă și sunt activi pe FB (n.r. Facebook) găsesc explicații la acest 0-0.

Că nu e Compagno, că lotul e subțire, că a plecat Djokovic, dar nu realizează că U Cluj trebuia să rămână în 10 din minutul 20 și că Roger îi dă peste picior lui Octavian. Fără erori de arbitraj, am bătut 3-0 la Craiova. Fără Compagno și Djokovic”, a scris Mihai Stoica, pe contul personal de Facebook.

FCSB este în continuare lider de clasament în Superliga, cu 55 de puncte acumulate. Pe locul doi se află Rapidul, cu 48 de puncte, iar pe locul trei este CFR Cluj, cu 45 de puncte.

Universitatea Cluj este pe locul 8, cu un cumul de 34 de puncte.