Florin Iacob şi-a atacat colegii! Ce a spus după înfrângerea cu Dinamo: ‘Am avut prea mult respect pentru ei’ + Obiectiv clar al celor de la UTA

Florin Iacob şi-a atacat colegii după înfrângerea cu Dinamo. UTA a ratat șansa de a juca în play-off după ce a fost învinsă de Dinamo, scor 0-1.

Pavicic a marcat singurul gol al meciului. Dinamo este pe locul 14, cu 29 de puncte.

Florin Iacob şi-a atacat colegii

„Fotbalul se joacă pe goluri. A doua repriză nu am ajuns la poată. Fotbalul se joacă pe goluri nu pe ocazii. Poate am intrat…nu timorați ci cam cu mult respect pentru ei. Asta s-a văzut pe tabelă în prima repriză.

Nu știu ce trebuie să schimbăm. Am avut meciuri bune, am demonstrat că ne putem bate de la egal la egal cu orice echipă. Vor veni și rezultatele. Obiectivul este locul 7, 8.”, a declarat portarul arădenilor, la finalul meciului.