Cristiano Ronaldo nu s-a mai abţinut! Ce a făcut starul portughez după ultima postare a Georginei Rodriguez. Imagini virale / Foto

Cristiano Ronaldo nu s-a mai abţinut! Starul portughez a reacționat după ultima postare a Georginei Rodriguez.

Georgina Rodriguez (29 de ani) împreună cu copiii au profitat de ultimele zile de vacanță, pentru a se relaxa.

Cristiano Ronaldo, reacție după ultima postare a Georginei Rodriguez

Georgina a marcat momentul în familie cu câteva fotografii pe care le-a publicat pe rețelele de socializare, alături de un emoji cu o inimă. Cristiano Ronaldo a reacționat imediat și el cu o inimă lăsată în comentarii.

Georgina Rodriguez nu s-a mai abţinut!

Cristiano Ronaldo a câștigat primul trofeu cu Al Nassr în Arabia Saudită. Bucuria a fost mare și în familia portughezului.

Iubita lui Cristiano Ronaldo a arătat pe Instagram ce au făcut copiii fotbalistului. I-a filmat în fața televizorului, privindu-l pe tatăl lor.

„Felicitări, iubitul nostru tată”, a transmis iubita lui Ronaldo, pe Instagram, unde are peste 50 de milioane de urmăritori.

Al Nassr a jucat împotriva echipei Al Hilal, scor 2-1. Cristiano Ronaldo a fost cel care a înscris cele două goluri care au adus victoria echipei.

Fotbalistul portughez a egalat scorul în minutul 74, după care, în prelungiri, în minutul 98, a înscris al doilea gol și a adus trofeul Arab Club Champions Cup lui Al Nassr. Apoi, a suferit o accidentare și a părăsit în lacrimi terenul.