Gigi Becali, dat de gol! Dezvăluirea făcută de Ilie Dumitrescu în direct. E schimbat total

Gigi Becali a fost dat de gol! Ilie Dumitrescu a dezvăluit totul în direct.

Fostul internațional a fost impresionat de jocul elevilor lui Mihai Pintilii și l-a lăudat și pe patronul celor de la FCSB după meciul cu FC Voluntari. Acesta spune că omul de afaceri este foarte receptiv și a ascultat sfaturile oamenilor din fotbal, astfel nu a mai ordonat schimbări la pauza meciului.

De altfel, Becali nu a cerut schimbări nici la pauza meciului cu CFR Cluj, atunci când echipa sa s-a impus cu 1-0.

Ilie Dumitrescu: „Gigi Becali e receptiv”

Până acum la pauză antrenorul celor de la FCSB schimba măcar un jucător.

„FCSB a câștigat pe merit. Sunt mulți jucători sunt într-o formă bună.

Începem să vedem un trend la FCSB. Se fac schimbări foarte târziu. Crețu a intrat aproape de minutul 60 în locul lui Sorescu. Miculescu, tot așa, în minutul 80 în locul Cordea. Iar Radaslavescu tot așa, după episodul cu Edjouma, ca să nu-și întoarcă decizia arbitrul.

Gigi Becali e receptiv. Foarte receptiv. Și-a notat. Bravo! E OK. N-am mai vorbit cu el de doi ani, doar ce am spus aici, în emisiune”, a spus Ilie Dumitrescu, la Digi Sport.

FCSB a câștigat meciul cu FC Voluntari, scor 2-1, și este pe locul 3 în Superliga cu 47 e puncte.