Umilinţă totală pentru cea mai frumoasă femeie de la Mondiale! Ce a păţit Ivana Knoll după eliminarea Croaţiei. Au făcut-o praf / Foto

Umilinţă totală pentru cea mai frumoasă femeie de la Mondiale! S-a aflat ce a păţit Ivana Knoll după eliminarea Croației de la turneul final din Germania. Fanii italieni au făcut-o praf pe frumoasa brunetă.

Ivana Knoll a fost ținta atacurilor fanilor la EURO 2024. Italienii nu au ezitat să facă glume pe seama susținătoarei Croației. Aceasta a primit multe mesaje deranjante pe rețelele de socializare.

Umilință totală pentru Ivana Knoll!

La meciul dintre Anglia și Slovenia, în tribune a fost prezentă și cea mai frumoasă femeie de la Mondiale, celebra fană a Croației. Tânăra brunetă s-a afirmat la Cupa Mondială din Qatar, în 2022. De atunci a devenit cunoscută în lumea fotbalului.

Croația mai are șanse infime de calificare în optimi, după remiza cu Italia 1-1, însă încă mai spera. Pentru ca naționala lui Modric să se poată califica în următoarea fază a competiției, Anglia ar fi trebuit să o învingă pe Slovenia la cel puțin 3 goluri diferență.

Ivana a fost pe stadion la această partidă și a postat un mesaj sugestiv: „Haide, Anglia! Salvează-ne! 3 goluri!”

Partida s-a încheiat cu o remiză, scor 0-0, astfel că naționala Croației e OUT de la EURO 2024, spre dezamăgirea Ivanei, care a fost „luată peste picior” de suporterii italieni.

Italia a egalat Croația în prelungiri, 90+8 și a obținut dramatic calificarea în optimi. „Perfecțiunea într-un GIF (n.r. cu Bonucci)”, „Pentru ca spaghetele să fie gătite bine, așteptați 8 minute”, „Ai digerat bine spaghetele?” sau „Anglia nu v-a ajutat!”, sunt doar câteva dintre mesajele postate pe pagina de Instagram a modelului croat.