Momente horror pentru Cristiano Ronaldo. A fost la un pas să fie pus la pământ de un fan. Imaginile au devenit virale / Video

Momente horror pentru Cristiano Ronaldo. Starul portughez a fost la un pas să fie pus la pământ de un fan care a sărut din tribune. Imaginile au devenit imediat virale.

Incidentul a avut loc în timpul meciului Portugalia – Georgia, scor 0-2, când Ronaldo părăsea terenul. A fost titular, dar în minutul 66 a fost înlocuit cu Goncalo Ramos.

Momente horror pentru Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo a fost în centrul atenției la meciul cu Georgia. Dacă la partida cu Turcia a fost asaltat de fani pe teren pentru poze, arbitrul fiind nevoit să oprească jocul de 4 ori, acum a fost la un pas de o accidentare gravă.

În minutul 66 al meciului cu Georgia starul lusitanilor a fost schimbat. În momentul în care se îndrepta spre tunel, un fan a căzut din tribune, cu picioarele înainte.

Un steward care îl proteja pe fotbalist a încercat să intervină și s-a prăbușit și el pe scări.