Lovitură de teatru la Ovidiu! Meciul echipei lui Gică Hagi întrerupt din nou. A început furtuna

Meciul dintre Farul și Poli Iași a fost întrerupt pentru a doua oară. De această dată în minutul 65 din cauza ploii torențiale. După aproape 10 minute, fotbaliștii au revenit.

Prima dată a fost oprit în minutul 36. O parte din ledurile instalației de nocturnă s-au stins. După puțin timp au început să se aprindă, apoi a căzut de tot. Partida a fost reluată după 13 minute.

Meciul echipei lui Gică Hagi întrerupt din nou

Rupere de nori la Constanța. Arbitrul Horia Gabriel Mladinovici a decis să-i trimită pe jucători la vestiare din cauza ploii torențiale. Galeria marinarilor a încercat să reziste, apoi fanii au plecat să se adăpostească.

Gică Hagi a făcut o adevărată criză de nervi pe margine. Antrenorul a fost surprins cum se certa cu cei din jurul său.

În momentul în care meciul a fost întrerupt, Farul conducea cu 1-0. Este primul gol marcat de echipa condusă de Gică Hagi în acest sezon.