Iubita lui Radu Drăguşin nu s-a mai abţinut! Ce a făcut după meciul tricolorului. Dezvăluiri incendiare din interior / Foto

Iubita lui Radu Drăguşin nu s-a mai abţinut! S-a aflat ce a făcut după meciul tricolorului. Dezvăluiri incendiare din interior. Susținerea de care are parte fundașul de la Tottenham din partea Ioanei Stan.

Radu Drăgușin a fost introdus în repriza a doua meciul celor de la Tottenham cu Aston Villa, de duminică seara, scor 4-0. Ioana Stan, iubita fotbalistului de la naționala României, și-a arătat susținerea față de acesta.

Iubita lui Radu Drăguşin nu s-a mai abţinut!

Radu Drăgușin a intrat pe teren în minutul 48, și a dat dovadă de încredere în el. Fundașul a avut intervenții bune pentru Tottenham, și a blocat câteva atacuri ale adversarilor. În minutul 61 acesta a luat galben pentru că a tras de timp.

Ioana Stan, iubita fotbalistului este o mare susținătoare a acestuia, după cum se știe deja. Frumoasa brunetă l-a susținut pe fundaș în toate meciurile acestuia cu echipa națională a României din preliminariile EURO 2024, de pe Arena Națională.

Acum, după ce acesta a prins mai multe minute de joc la echipa care a plătit pentru transferul lui 30 de milioane de euro, Ioana Stan a ținut să îi transmită un mesaj cu multă însemnătate pentru Radu.

„I’m your biggest fan” (Nnr. sunt cel mai mare fan al tău), a fost mesajul postat de Ioana pe Instagram, după meciul cu Villa.