Imagini incredibile. Ce s-a întâmplat cu un jucător de la FCSB după meciul cu Poli Iași. Autocarul vicecampioanei s-a întors din drum

Imagini incredibile după meciul Poli Iași – FCSB, 1-3. Autocarul vicecampioanei a fost obligat să se întoarcă din drum.

Echipa lui Gigi Becali este pe primul loc în Superliga având un avans de 11 puncte față de ocupanta locului secund.

Imagini incredibile după meciul de la Iași

La Iași au avu loc scene uluitoare la care nu se aștepta nimeni. Autocarul vicecampioanei a fost nevoit să se întoarcă din drum, după ce a plecat fără marcatorul primului gol, Alex Băluță. Acesta a fost uitat la stadionul „Emil Alexandrescu”, potrivit sport.ro.

În final, Băluță a fost recuperat și s-a alăturat colegilor săi.

FCSB nu a avut emoții la Iași

Echipa condusă de Elias Charalambous nu a avut emoții la Iași. Alexandru Băluță a deschis scorul în minutul 16, însă Robert Ion a restabilit egalitatea. Florinel Coman a macat din lovitură de pedeapsă, în minutul 32, și tot el a înscris și ultimul gol în minutul 83, tot din penalty.

FCSB a intrat în vacanță, iar următorul meci îl joacă la sfârșitul lui ianuarie. Pe 22 ianuarie o întâlnește pe UTA, pe teren propriu.