Gigi Becali se va enerva cumplit! Bunicul lui Andrea Compagno nu s-a mai abţinut. Ce mesaj i-a dat latifundiarului din Pipera

Gigi Becali se va enerva cumplit! Bunicul lui Andrea Compagno nu s-a mai abţinut. S-a aflat ce mesaj i-a dat latifundiarului din Pipera prin intermediul unei reţele de socializare. Este un conflict de la distanţă între cei doi.

Gigi becali se va enerva din nou. Bunicul lui Andrea Compagno nu s-a mai abţinut. A avut o nouă postare furibundă despre atacantul celor de la FCSB.

Gigi Becali se va enerva cumplit!

Salvo Armato a venit cu un nou mesaj în legătură cu Andrea Compagno. Speră ca acesta să fie văzut şi de către Gigi Becali. Bunicul atacantului italian l-a lăudat pe vârful celor de la FCSB. I-a transmis indirect patronului să nu-l dea afară pe nepotul său de la echipă.

Pagina oficială de Facebook a Superligii a postat o fotografie cu descrierea „Care e jucătorul care te face să te bucuri cel mai mult de fotbal?”, iar bunicul lui Andrea Compagno l-a numit pe nepotul său.

„Andrea Compagno a vita top classe (n.r. Andrea Compagno, clasă de top pe viață)”, a fost comentariul lăsat de Salvo Armato, pe facebook.

În urmă cu ceva timp, Salvo Armato, îl ataca pe patronul celor de la FCSB. „Ei bine, în acest moment cred că transferul la Steaua (n.r. FCSB) nu i-a făcut decât rău. Nu se înţelege cine decide (n.r. la club). Se spune că Becali, dar dupa fiecare meci tot Becali spune că ei (n.r. antrenorii) au gândit schimbările pe bancă. La televizor se spune că el decide totul!

Cu siguranţă, sezonul trecut nu a fost câştigat meritat de Farul, dar titlul i-a fost oferit de către domnul Becali lui Gică Hagi, la Constanţa. Au condus cu 2-0 în prima repriză, dar s-a terminat 1-2 după o gafă a portarului.

La începutul reprizei secunde, titirezul nebun inventează schimbări absurde, ca de obicei. Iese Andrea (n.r. – Compagno), autorul golului de 2-0. Putea să facă chiar 3-0.

Din acel moment, echipa pică şi primeşte două goluri în minutele de final. În precedentul meci de acasă, cu Farul, face alte schimbări nesăbuite, ia două goluri şi pierde cu 2-3. Nici astăzi nu înţelege că fără antrenor nu poţi câştiga niciodată. Vei fi eternul loc doi şi trei”, a scris bunicul lui Andrea Compagno, în urmă cu ceva timp.