Gigi Becali, dat de gol! Ce a putut să facă patronul celor de la FCSB. Mihai Stoica a spus totul

Gigi Becali, dat de gol! S-a aflat ce a putut să facă patronul celor de la FCSB. Mihai Stoica a spus totul în direct. Acum totul a ieşit la iveală. DUpă ce latifundiarul din Pipera a recunoscut, acum şi Stoica a confirmat.

Gigi Becali a recunoscut în mai multe rânduri că dictează echipa şi face schimbările. Asta s-a întâmplat şi la meciul contra celor de la Farul.

Gigi Becali, dat de gol!

Gigi Becali nu mai are scrupule. Chiar managerul general al celor de la FCSB, Mihai Stoica (57 de ani), a dezvăluit cine a făcut modificările la înfrângerea cu Farul Constanța, scor 2-3.

Deian Sorescu și Malcom Edjouma au făcut o repriză solidă însă au fost schimbați la pauză. Mai mult, Cordea și Compagno au fost și ei scoși din teren chiar după golul de 2-1 înscris din penalty de atacantul italian.

Totuși, Andrei Cordea a fost cel care a obținut penalty-ul pentru FCSB și cel care a deschis scorul în minutul 47. În locul celor doi au fost introduși Miculescu și Bilel Omrani, care a marcat în propria poartă în minutul 90+5.

Schimbarea decisivă a fost efectuată în minutul 79. Răzvan Oaidă a fost introdus în locul lui Octavian Popescu. Deși nu a spus-o direct, Stoica a dat de înțeles că Gigi Becali este cel care s-a ocupat de efectuarea schimbărilor.

„Are rost să mai discutăm? Se știe ce se întâmplă la noi. Asta este realitatea. Câteodată iese bine, câteodată nu. Dar nu așa devreme se schimbă marcatorii”, a spus Stoica, în direct la Orange Sport.