Gică Hagi s-a enervat după meciul cu FCSB! Le-a transmis un mesaj dur jucătorilor: ‘Greșeli care te costă’ + Ce spune despre Denis Alibec

Farul a condus-o FCSB, dar în final a pierdut meciul din Ghencea, scor 2-3. Gică Hagi a tras un semnal de alarmă după ce echipa sa a înregistrat a treia înfrângere.

Antrenorul constănțenilor spune că deocamdată nu știe când va putea intra Denis Alibec pe teren.

Gică Hagi s-a enervat după meciul cu FCSB

„Am început bine. Primele 30 de minute, apoi ușor, ușor după ce am marcat nu am mai fost agresivi în presiunea pe care trebuia să o facem. Adversarul a venit peste noi, a venit golul în ultimul minut al reprizei. La pauza am vorbit. Am luptat. Au fost niste greseli, cred eu care te costă. Asta e fotbalul.

Când pierzi toată lumea este supărată. În fotbal orice este posibil. O să vedem. Tragem concluzia.

Da unii dintre cei de pe bancă aștept să aducă un plus. unii au alegat, au recuperat. Să vorbească mai mult, să fie mai clari în teren, ca FCSB

Mă enervează trei înfrângeri în 5 etape. E mult. Trebuie să fim cu picioarele pe pământ, să mergem înainte.

Nu știu de Alibec, când o să intre. Trebuie să văd care este starea lui”, a declarat Gică Hagi la finalul meciului.