Dennis Man nu se aștepta la așa ceva! Ce a făcut la meciul care poate schimba totul. Dezvăluiri de ultimă oră despre tricolor

Anunţul momentului despre Dennis Man. Dezvăluiri de ultimă oră despre tricolor după meciul care poate schimba totul. Acesta a fost urmărit de o mare echipă a Europei care l-ar dori din sezonul viitor.

Parma s-a impus cu scorul de 3-1 în fața celor de la Ternana, în etapa cu numărul 28 din Serie B.

Dennis Man, urmărit de scouterii celor de la Borussia Dortmund

Meciul cu Ternana a fost foarte impotant pentru Dennia Man. În tribune au fost scouterii celor de la Borussia Dortmund, echipă care ar fi interesată să-l transfere pe internaționalul român.

Lucrurile nu s-au desfășurat așa cum își dorea Man. Fabio Pecchia nu l-a titularizat și l-a introdus abia la pauză, în locul lui Partipilo. Valentin Mihăilă a intrat în minutul 65.

Jurnaliștii italieni i-au acordat nota 6 lui Dennis Man.

”A fost decisiv imediat, mai întâi l-a servit pe Benedyczak, apoi a avut o ocazie, iar în cele din urmă l-a găsit pe Delprato care a contribuit cu assistul la golul polonezului”, au notat cei de la Parma Today.

Valentin Mihăilă a fost notat tot cu 6 pentru prestația sa.

”A încercat o serie de contraatacuri, dar sunt așteptări mai mari din partea unui jucător ca el, mai ales când sunt îndeplinite toate condițiile ca viteza sa să conteze”, au mai scris italienii.