Denis Ciobotariu şi-a ieşit din minţi! Şi-a distrus colegii după egalul cu CFR Cluj: ‘Suntem penibili, nu se poate aşa ceva’ + Cuvinte dure la finalul meciului

Denis Ciobotariu şi-a ieşit din minţi! Şi-a distrus colegii după egalul cu CFR Cluj. Sepsi a condus cu 3-1, dar a primit două goluri în 5 minute şi a pierdut două puncte mari în disputa din Gruia.

Denis Ciobotariu era un car de nervi la finalul meciului cu CFR Cluj. Nici nu se gândea să nu plece cu 3 puncte din Gruia.

Denis Ciobotariu şi-a ieşit din minţi!

„Nu vreau să vorbesc foarte mult că sunt foarte supărat, dar ne-am bătut singuri. Golurile marcate de ei au fost din greşelile noastre. Au marcat golurile din nimic. Sunt foarte supărat şi nu vreau să vorbesc prostii.

Dacă mă întrebaţi înainte de meci eram mulţumit cu egalul. Dar acum spun că suntem penibili, nu se poate aşa ceva. Am ochiul vânăt şi degeaba. Mi se pare ireal. Atitudinea din ultimele 5 minute a fost penibilă”, a spus denis Ciobotariu, la finalul meciului, în direct la Digi Sport.

Dar asta nu e tot. Fundaşul celor de la Sepsi a continuat seria de critici la adresa propriilor colegi. „Am depăşit momentul critic din începutul sezonului. Însă e de neiertat că am luat două goluri în 5 minute. Atitudinea s-a văzut. Noi parcă aşteptăm să ne egaleze”, a mai spus fundaşul, conform sursei citate.