Cristiano Ronaldo, implicat într-un scandal uriaş! Starul portughez s-a enervat cumplit la finalul meciului. Imagini incredibile / Video

Cristiano Ronaldo, implicat într-un scandal uriaş! Starul portughez s-a enervat cumplit la finalul meciului. Imagini incredibile cu fostul star de la Real Madrid au devenit virale pe rețelele de socializare.

Echipa la care este legitimat Cristiano Ronaldo a pierdut în fața celor de la Al Hilal cu scorul de 3-0, iar șansele la titlu ale acesteia sunt foarte mici.

Cristiano Ronaldo, implicat într-un scandal uriaş!

În minutul 74, Cristiano Ronaldo a avut un gol anulat pentru offside. După care, în minutul 86 portughezul a cerut penalty, însă cererea acestuia a fost refuzată.

La finalul meciului, Ronaldo nu a acceptat faptul că a pierdut meciul și a avut un conflict aprins la marginea terenului cu preşedintele celor de la Al Hilal.

Starul portughez nu a fost menajat nici de fani echipei. Aceștia au strigat de multe ori numele celui mai mare rival al acestuia, Leo Messi.

Ronaldo a reacționat frumos faţă de fanii când a auzit scandările acestora. Le-a trimis pupici.

După acest meci, Al Hilal a ajuns la 41 de puncte în Arabia Saudită, în timp ce Al Nassr rămâne pe locul 2, cu 34 de puncte.

Etapa viitoare, Al Hilal va juca în deplasare cu echipa lui Laurenţiu Reghecampf şi la care evoluează Andrei Cordea. De partea cealaltă, Al Nassr va primi vizita celor de la Al Riyadh, formaţie la care evoluează Alin Toşca.