Adrian Mititelu s-a enervat cumplit! Ce l-a scos din minți după victoria cu FCSB. S-a dezlănţuit în direct

Adrian Mititelu s-a enervat cumplit! Ce l-a scos din minți, la scurt timp după victoria cu FCSB. Patronul din Bănie, dezamăgit total de adversara din sferturile Cupei. S-a dezlănţuit în direct.

FCU Craiova se va duela cu FC Voluntari în sferturile Cupei Betano! Adrian Mititelu, discurs dur la adresa adversarei.

Adrian Mititelu s-a enervat cumplit!

FCU Craiova s-a impus incontestabil în fața celor de la FCSB, joi seară, 2-0, în grupele Cupei României!

Oltenii se vor duela în sferturi cu FC Voluntari, iar Adrian Mititelu a reacționat vehement la adresa rivalei. Patronul oltenilor spera ca propria-i formație să se lupte, în următoarea etapă, cu rivala din Bănie, CSU Craiova.

„Sunt foarte supărat. Mi-am dorit foarte mult să jucăm cu CS U și chiar m-am întristat când am aflat că a egalat Dinamo. Eu voiam să jucăm cu ei, dar avem șansa de a juca cu ei în semifinale dacă reușim să batem Voluntari, pentru că și eu șanse mari de a bate Oțelul.

Cred că un meci în aprilie cu CS U era binevenit pentru noi. Să sperăm că în primăvară vom arăta mult mai bine. Probabil că o să mai aducem unul-doi jucători în iarnă pentru a acoperi posturile deficitare. Mă refer la jucătorii din apărare. Sper ca această victorie și calificare să ne ofere energia pentru a câștiga următoarele meciuri din decembrie!”, a spus Adrian Mititelu, conform paginii oficiale FCU Craiova.