Vestea momentului despre tricolorul lui Mircea Lucescu! Probleme mari în campionat. Selecţionerul trebuie să ştie

Vestea momentului despre tricolorul lui Mircea Lucescu! Probleme mari în campionat. Selecţionerul trebuie să ştie. Cei de la Cagliari au  pierdut în deplasare, în faţa celor de la Udinese.

Tricolorul lui Mircea Lucescu a încasat o nouă înfrângere în Serie A. Cei de la Cagliari, la care evoluează Răzvan Marin, au fost învinşi, în deplasare, cu scorul de 2-0, de echipa lui Răzvan Sava, Udinese, într-un meci din etapa a noua a campionatului Italiei.

Vestea momentului despre tricolorul lui Mircea Lucescu!

Cagliari a jucat în inferioritate numerică din minutul 30, când a fost eliminat Makoumbou. Golurile au fost marcate de Lucca ’38 şi David ’78. Răzvan Marin a jucat până în minutul 89, iar la gazde Răzvan Sava a fost rezervă. Se mai dispută în Serie A partida Torino – Como.