Veste uriaşă pentru Dennis Man! Fanii celor de la Parma au dat verdictul. S-a aflat după primul meci

Dennis Man a marcat un gol superb pentru Parma, în prima etapă din Serie A! Fanii au dat verdictul despre internaționalul român care face senzație în Italia. Nu mai există nicio îndoială că nu ar fi pe placul lor.

Dennis Man a fost votat omul meciului de către fanii Parmei. A marcat un gol impresionant în remiza cu Fiorentina, scor 1-1, în etapa de debut a noului sezon din Serie A. Tricolorul a avut un start excelent.

Veste uriașă pentru Dennis Man!

Man a marcat unicul gol al Parmei din duelul direct cu Fiorentina, scor 1-1.
În minutul 23 a deschis tabela de marcaj, iar după 65 de minute de joc a fost înlocuit. Fiorentina nu s-a dat bătută și a egalat.

Acesta a fost votat drept omul meciului.

„Dacă aș fi la Juve, aș face o încercare pentru Man. Jucătorul Parmei e bun, a dovedit-o la Europene și în prima etapă de campionat. Acesta este profilul de care e nevoie.

Poți cheltui 10-15 milioane de euro pentru a avea mai multe soluții chiar și pe banca de rezerve!”, a transmis Massimo Pavan, jurnalist apropiat de cei de la Juventus, citat de Parma Live.

Conform Transfermarkt, cota de piață a lui Dennis Man este de 10 milioane de euro.