Mihai Stoica nu s-a mai abţinut! Ironia devastatoare după victoria Corvinului. L-a umilit pe jucătorul lui Liverpool

Președintele celor de la FCSB, Mihai Stoica nu s-a mai abţinut! Ironia devastatoare a acestuia după victoria Corvinului. L-a umilit pe jucătorul lui Liverpool prezent în tribunele partidei.

Corvinul Hunedoara a jucat în primul tur preliminar al UEFA Champions League cu vicecampioana Ungariei. Paksi a fost învinsă cu 4-0 de echipa din liga a doua a României. Mihai Stoica a ironizat prezența la meci a unui star de la Liverpool.

Mihai Stoica nu s-a mai abținut!

Partida dintre Corvinul Hunedoara și Paksi, vicecampioana Ungariei, s-a încheita cu un scor uimitor. Hunedorenii au învins cu 4-0 în prima manșă din primul tur preliminar al UEFA Champions League.

Starul de 75.000.000 de euro al lui Liverpool, Dominik Szoboszlai, a fost prezent joi seara în tribunele arenei.

Marius Lupu (24 de ani) a fost autorul unui hattrick, în minutele 45+2, 86 și 90+3. Sergiu Buș a deschis tabela de marcaj în minutul 10 când a înscris primul gol al partidei.

La finalul meciului, președintele Consiliului de Administrație al celor de la FCSB, nu a ratat șansa de a ironiza prezența lui Szoboszlai la acest meci și a postat un mesaj pe social media.

”Szoboszlai a văzut Lupu”, a fost mesajul postat de oficialul campioanei Superligii.